DEĞİŞİM, İPTAL & İADE KOŞULLARI

 

 

 

DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİ 

 

 

MABEL BUTİK kolay iade ve değişim süreçlerimiz ile müşterilerimizin istek ve taleplerini hızlıca karşılıyoruz. Her zaman çözüm odaklı yaklaşımımız ve yüksek müşteri memnuniyet hassasiyet ile iade ve değişim şartlarımızı okuyarak işlem yapabilir, dilerseniz iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

DEĞİŞİM:

 

Değişim için göndereceğiniz ürün/ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile, aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde kargoya verilebilirsiniz. Değişimlerde karşı ödemeli gönderdiğiniz ilk paketin ücreti firmamıza ait olup değiştirilen ürününüzün kargo ücreti tarafınıza aittir. 

 


Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız, ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize gönderilecektir, istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır. Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size e-posta yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.


NOT: Değişim için göndermiş olduğunuz ürün/ürünler 14 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,(varsa) kolisi hasar görmüş olursa. Faturası, (varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.


Anlaşmalı kargo ile göndermediğiniz durumda değişim için göndereceğiniz ürün/ürünlerin, kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.


Eksik ve hasarlı ürünlerde 48 saat içerisinde firmamıza bilgi verilmesi gerekir. Aksi durumda talebiniz karşılanmayacaktır.

 

Değişim yapılan ürünün tekrar iadesi yapılmamaktadır. Dilerseniz değişim yapma hakkınızı tekrar kullanabilirsiniz. İade işlemi değişim yapılmayan siparişlerde geçerlidir. 

 


De
ğişim Adresi: Ovacık, Hürriyet Cd. No:52, 71200 Kırıkkale Merkez/Kırıkkale

E-posta: [email protected]

Telefon: :543 915 28 83
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR